Předprodej vstupenek Veselského kulturního centra

Vstupenky na divadelní představení, koncerty a jiné akce pořádané Veselským kulturním centrem v prostorách kulturního domu, Foajé, v zámeckém parku, v areálu Přístaviště Baťův kanál apod., si můžete zakoupit osobně v kanceláři Turistického informačního centra Veselska na Panském dvoře.

PLÁNEK SÁLU KULTURNÍHO DOMU

VSTUPENKY NA FILMOVÁ PŘEDSTAVENÍ si můžete zakoupit hodinu před filmovým představením v pokladně Kina Morava. Vzhledem k dostatečné kapacitě sálu Kina Morava vstupenky na filmová představení prodáváme právě až hodinu před představením. Pokud byste přesto měli obavu o to, aby se vám podařilo získat vstupenku, kontaktujte nás na telefonu +420 724 130 770 pro bližší informace.

PLÁNEK HLEDIŠTĚ KINA MORAVA

POŘADATEL AKCÍ:
Veselské kulturní centrum, o.p.s.
náměstí Míru 667
Veselí nad Moravou

REALIZACE PŘEDPRODEJE:
Turistické informační centrum Veselska
nám. Míru 664

+450 518 321 881

info@tic-veseli.cz

Předprodejní hodiny

PONDĚLÍ – PÁTEK

9:00 – 17:00

PLÁNEK HLEDIŠTĚ KULTURNÍHO DOMU

Na níže uvedeném odkazu najdete obecný plánek hlediště kulturního domu, který využíváme u většiny divadelních představení, koncertů a podobných pořadů. V 1. – 7. řadě jsou sedadla v jedné rovině usazená na podlaze, sedadla v 8. – 15. řadě jsou na stupňovitém hledišti, které se postupně vyvyšuje. Z každého místa v sále, včetně balkonů, si tak můžou naši diváci vychutnat plnohodnotný hudební či divadelní zážitek.

U jednotlivých akcí se může plánek trochu lišit vzhledem k technickým požadavkům umělců nebo místům, která mají rezervovaná předplatitelé. Plánky k jednotlivým akcím najdete na našem webu u článků věnovaných právě těmto akcím.

PLÁNEK HLEDIŠTĚ KULTURNÍHO DOMU